• slide-1
  AUTORIKA - AUTOMOBILIŲ ŠVAROS CENTRAI
 • Plovimas

      Automobilis kelyje - tai lyg didelis dulkių siurblys, renkantis žiedadulkes, asfalto, asbesto, smėlio, purvo daleles, žiemą - druskos, suodžių, naftos junginių - polimerų, sitetinių tepalų daleles, kurios, veikiamos oro sąlygų, tampa stipriais nuodais, koncerogenais, rūgštys, kurios per lako sluoksnį lengvai patenka prie metalo, sukeldamos koroziją. Pasak automobilių gamintojų, vairuotojai turėtų bent kartą per savaitę plauti automobilį, taip apsaugodami jį nuo susidėvėjimo ir blogo poveikio dažų sluoksniui. Labai svarbu yra naudoti aukščiausios kokybės priemones, skirtas valyti saugiai ir efektyviai, kad automobilio dažų danga liktų nepažeidžiama ir atrodytų kaip nauja po daugelio plovimų. Automobilio kėbulo paviršiui apsaugoti naudojamas vaškas. Jo sudėtyje dažniausiai yra karnaubo vaško, kuris sudaro patikimą apsauginį sluoksnį tarp dažų ir aplinkos. Faktoriai, lemiantys vaškavimo ilgaamžiškumą: dažų tipas ir spalva, dažų sluoksnio būklė, aplinka, laikas, kurį automobilis laikomas lauke, panaudoto vaško kokybė, dažnas automobilio plovimas. 

  Automobilio plovimas kartais suprantamas tik kaip purvo bei nešvarumų pašalinimas. Tačiau reguliari, o ne sezoninė automobilio priežiūra ne tik prailgina jo eksploataciją, bet ir pagerina vairavimo kokybę. Ilgai neplaunamos vabzdžių liekanos, druskos gali pažeisti lako sluoksnį, todėl vėliau gali būti reikalingas poliravimas.


  Express salono valymas

  Paslauga skirta automobilio vidaus švarai ir tvarkai palaikyti. Express salono valymo metu:

  1.    1. siurbiamas automobilio salonas ir bagažinė;
  2.    2. valomos dulkės nuo plastikinių detalių,
  3.    3. plaunami guminiai kilimėliai, o medžiaginiai – siurbiami.

  * Jei automobilio salone yra daug šuns plaukų, kuriems pašalinti reikalingos specialios priemonės, taikomas papildomas mokestis.


  Sausas salono valymas

  Sausas valymas reikalingas tuo atveju, jei ant panelės ar kitų plastikinių dalių atsiranda įsisenėjusios dėmės, kurių express salono valymo metu nepavyksta pašalinti, ir joms nuvalyti reikalingos specialios cheminės priemonės.

  Atliekant sausą salono valymą:

             1. Automobilis nuplaunamas  ir nusausinamas;

             2. Vidaus valymo metu išsiurbiamas automobilio salonas, sėdynės, bagažinė;

             3. Automobilio langai nuvalomi iš vidaus;

             4. Specialiais cheminiais valikliais valoma ir atnaujinama automobilio panelė bei kiti plastikiniai paviršiai.