• slide-1
  AUTORIKA - AUTOMOBILIŲ ŠVAROS CENTRAI
 • Gtechniq nano dangos

  GTECHNIQ kvarcinė kompleksinė lako danga

    C1 yra nepamainoma ilgalaikė priemonė, kuri suformuoja visiškai perregimą kvarco plėvelę, apsaugančią automobilio paviršių  nuo kelio druskų, tepalų, vandens ir purvo dėmių. Kadangi nebereikės taip dažnai plauti automobilio, išvengsite smulkių įbrėžimų taip apsaugodami paviršinį dažų sluoksnį.

    Nepriklausomi tyrimai įrodė, jog C1 yra stipriausią UV filtrą suteikianti priemonė automobilių paviršių apsaugos produktų rinkoje. Taip pat tai yra pranašiausias  produktas apsaugant nuo paukščių išmatų.

  GTECHNIQ Smart Fabric nano danga tekstilei

  Kitaip nei įprastos tekstilės dangos I1 nanodalelės įsiskverbia individualiai į kiekvieną audinio pluoštą, tačiau nepakeičia tekstūros, o audinys išlieka pralaidus orui bei atsparus vandeniui ir aliejaus pagrindo skysčiams. Alkoholio pagrindas užtikrina žymiai gilesnį aktyvių ingredientų įsiskverbimą, todėl I1 priemone apdoroti paviršiai tampa patvaresni, pagerėja ir bendrosios eksploatacinės savybės.

  GTECHNIQ Leather Guard odinių paviršių apsaugos priemonė

     Suformuoja trinčiai patvarų ir įbrėžimams atsparų paviršių, suteikia geriausią įmanomą apsaugą nuo UV spindulių, todėl spalva neblunka. Atsparumas trinčiai yra ypač svarbus sėdynių šoninėms atramoms, sėdynių apvadams ir kitoms dažnai naudojamoms sritims. Nuo dėmių apsauganti funkcija yra ypač aktuali šviesios spalvos odai, kurią dažniausiai nutepa tamsių spalvų audiniai, pavyzdžiui tamsiai mėlynos spalvos džinsai.

   

   

  Įkvėptas gamtos

  Šiame paveikslėlyje vaizduojamas mikroskopu padidintas vandens lašas ant lotoso lapo. Lašeliai su lapo paviršiumi sukibę 170 ° kampu, tad ridendamiesi surenka visą purvą - Gtechniq nanotechnologinės dangos atkartoja šį efektą.

   

   

   

   

  Gtechniq ClearVision Smart Glass nano danga automobilio stiklams

  Įprastos nanodangos prilimpa prie stiklo naudojant gana silpną fizinį sukibimą. G1 nanodanga su stiklu sukimba chemiškai ir suteikia paviršiui nepralenkiamą tvirtumą. Dėl išskirtinio patvarumo ir apsauginių savybių ši danga idealiai tinka priekiniam stiklui.

   

   

   

   

   

   

  GTECHNIQ Wheel Armour nano danga ratlankiams

  Nepriklausomi tyrimai parodė, jog C5 yra ilgiausiai išliekantis produktas ratlankiams skirtų dangų rinkoje ir yra paremta panašia technologija kaip ir C1 Crystal Lacquer danga. Dėl unikalios, išskirtinai puikios paviršiaus reologijos ir cheminio sukibimo mechanizmo C5 rezultatai yra išskirtinai geri. Dėl pirmosios savybės danga įgauna puikų atsparumą įvairiems nešvarumams, o dėl cheminio sukibimo, susidariusio tarp ratų paviršiaus ir C5, danga yra ypatingai patvari.


  Galerija

  Paslaugas atliekame naudodami tik profesionalias priemones